УкрФА радить не впроваджувати новий договір на вантажоперевезення
Новини, Новини бізнесу, Укрзалізниця

УкрФА радить не впроваджувати новий договір Укрзалізниці на залізничні вантажоперевезення

Українська асоціація виробників феросплавів (УкрФА) звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля і до Міністерства інфраструктури з проханням заборонити введення в дію нової редакції договору Укрзалізниці на залізничні вантажоперевезення до її узгодження з метпідприємствами та провідними бізнес-асоціаціями. Відповідне звернення пресслужба асоціації опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

В УкрФА заявили, що члени асоціації обурені тим, що АТ «Укрзалізниця» після наданих за результатами спільних засідань пропозицій та Протоколів розбіжностей не надала для розгляду відредагований варіант договору.

«Позиція УЗ призведе до зменшення валютних надходжень у країну. Неможливість для клієнтів, які до цього часу не підписали Договір, через незгоду з його умовами, здійснювати перевезення може мати катастрофічні наслідки для економіки й призведе до значного зменшення обсягу валютних надходжень», – ідеться у зверненні асоціації.

Зазначимо, що введення в дію нового договору на перевезення вантажів можуть перенести через карантин. Про це під час онлайн-конференції розповів Директор департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Андрій Мірошніков, відповідаючи на запитання журналіста Rail.insider.

Нагадаємо, що раніше керівництво Укрзалізниці відтермінувало до 1 червня введення в дію нового договору на перевезення вантажів.

Докладніше про новий договір можна прочитати в статті аналітика Rail.insider Всеволода Великодного.

Читайте також