Новини, Новини бізнесу

Україна та Hyundai обговорили розвиток високошвидкісного залізничного руху в країні

Українська сторона зацікавлена співпрацювати з Корейським експортно-імпортним банком за підтримки Уряду Республіки Корея в розвитку високошвидкісного залізничного руху в Україні, якщо будуть запропоновані вигідні фінансові умови майбутнього співробітництва. Про це під час зустрічі з представниками компанії Hyundai Corporation заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Ми вдячні за постійну підтримку та зацікавленість корейської сторони у розвитку транспортної галузі України. І також готові поглиблювати наші відносини та впроваджувати спільний проєкт із розвитку високошвидкісного залізничного руху, але за наявності вигідних фінансових умов майбутньої співпраці. Останні кілька місяців ми вели постійний діалог з представниками компанії Hyundai Corporation щодо можливих форматів співробітництва та процедур укладання необхідних угод. Тому очікуємо на позитивне рішення корейського уряду”, – зазначив Владислав Криклій.

Раніше Rail.insider повідомляв про те, що Міністерство розглядає кілька варіантів співпраці з іноземними партнерами проєкту будівництва високошвидкісних залізниць.

Довідка: проєкт “Високошвидкісні магістралі” передбачає будівництво нової інфраструктури для високошвидкісного залізничного руху, депо та тягових підстанцій, а також придбання 39 одиниць рухомого складу високошвидкісних магістралей на суму 1,3 млрд доларів. За попередніми оцінками загальна довжина колій, яку планується збудувати становить більше 2 тис. км, а потенційна кількість перевезених пасажирів – 5 млн на рік.

Читайте також