Новини, Перевезення

У ВР повторно зареєстрували законопроєкт щодо Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА

10 липня на сайті Верховної Ради зареєстровано законопроєкт №0052 “Про приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА”.

Законопроєкт подано на підставі розпорядження уряду. Автором законопроєкту вказаний прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. На цей час сам проєкт закону не оприлюднений, як і текст пояснювальної записки.

Нагадаємо, що це друга спроба провести цей законопроєкт. Попередній проект був зареєстрований ще восени 2019 року, але у березні його відкликали. Тоді в пояснювальній записці мова йшла про те, що:

“Угода визначає основні умови здійснення мультимодальних перевезень між країнами ТРАСЕКА та дає можливість отримати певні переваги над іншими державами в забезпеченні цього виду перевезень, що матиме позитивний вплив на підвищення конкурентоспроможності транспортної системи України, сприятиме розвитку транзитного потенціалу та збільшенню експорту транспортних послуг України. Ухвалення Закону України «Про приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА» створить правові підстави для здійснення мультимодальних перевезень у регіоні ТРАСЕКА”.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій розповів, як дати поштовх розвитку транзитних перевезень у регіоні ТРАСЕКА.

Читайте також