Міжнародні новини, Новини, Перевезення

У лютому обсяги вантажоперевезень на китайській залізниці зросли на 4,5%

Попри  промислове падіння та зменшення обсягів вантажних перевезень літаками та морем, китайська залізниця у лютому збільшила обсяги на 4,5% проти минулого року. Про це повідомляє railfreight.com з посиланням на China Railway.

Так, за лютий залізниця перевезла 310 млн тонн вантажу. Щодня залізниця навантажувала 171 тис. вагонів, що більше минулорічного показника на 5 тис. У березні експерти очікують ще більшого зростання, адже збільшився потік перевезень до Європи.

При цьому загальний об’єм торгів між Європою та Китаєм впав на 14%, проте падіння приходиться на частку повітряного та морського транспорту. Аналітики видання відмічають, що причиною є більша вартість транспортування літаком й не стабільність морського транспорту, адже останній в Китаї комерційний.

Нагадаємо, наразі в Китаї майже повністю відновлено будівництво масштабних проєктів на залізниці після епідемії коронавірусу. Мова йде про 108 об’єктів, де залучено 450 тис. робітників. Виняток лише — провінція Хубей, де й стався епіцентр епідемії.

Читайте також