У “Лемтранс” пропонують оприлюднювати інформацію про критичні точки, де найчастіше виявляються випадки розукомплектування вагонів
Новини, Новини бізнесу, Укрзалізниця

Лемтранс пропонує оприлюднювати інформацію про критичні точки, де найбільше випадків розукомплектування вагонів

У компанії “Лемтранс” пропонують зробити публічною інформацію про критичні точки, де виявляються випадки розукомплектування вагонів і розміщувати таку інформацію на офіційних ресурсах УЗ. Відповідну пропозицію розміщено на офіційній сторінці компанії у Facebook.

2 червня відбулась робоча зустріч представників бізнесу з керівниками профільних департаментів Укрзалізниці. На зустрічі обговорили ситуацію з розкрадання вагонів й варіанти досягнення зменшення відповідних випадків.

За результатами зустрічі в “Лемтрансі” заявили, що одним зі способів зменшити кількість крадіжок, є посилення кримінальної відповідальності як осіб, що вчинили розкрадання, так і тих, хто придбав крадені деталі. Від УЗ в компанії очікують:

  • підтримку проєкту щодо посилення кримінальної відповідальності;
  • зробити публічною інформацію про критичні точки, де виявляються випадки розукомплектування вагонів і розміщувати таку інформацію на офіційних ресурсах УЗ;
  • за результатами такого відповідного моніторингу інформації, виділити критичні станції і забезпечити низку додаткових технічних дій з боку УЗ. Наприклад, забезпечення відеоспостереження, освітлення, патрулювання таких станцій тощо.

Зауважимо, результати зустрічі прокоментував на сторінці у Facebook й в.о. члена правління Товариства Роман Веприцький. Так, він виокремив такі вектори розв’язання проблеми:

  • впровадження дієвих, профілактичних заходів щодо запобігання прихованого розкрадання вантажів — загородження, освітлення вантажних дворів та територій станцій, а також відеоспостереження за ними;
  • оперативна робота воєнізованої охорони та Національної поліції з виявлення злочинних груп, що діють на транспорті;
  • удосконалення нормативної бази АТ «Укрзалізниця» та збільшення кримінальної відповідальності за крадіжки.

Він також повідомив, що випадки розкрадання вантажів на залізниці частішають.

Читайте також