Укрзалізниця запросила клієнтів обговорити новий договір 
Новини, Укрзалізниця

Standard & Poor’s підвищило кредитний рейтинг Укрзалізниці до рівня «B-»

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Укрзалізниці до рівня «B-» з «CCC». Про це повідомляє пресслужба Перевізника.

За словами в.о. голови правління компанії Івана Юрика, це підвищення стало наслідком активного впровадження антикризової програми компанії та нещодавньої успішної фіналізації процесу реструктуризації фінансового боргу перед Сбербанком (Україна), що позитивно позначилося на стані ліквідності компанії та дозволить забезпечити необхідний рівень фінансування поточних видатків.

«У складний для більшості компаній період здатність Укрзалізниці дотримуватися взятих на себе зобов’язань додає впевненості інвесторам у її стабільності та надійності кредитних якостей. Рішення S & P — чергове тому підтвердження», — наголосив він.

У Standard & Poor’s підтвердили, що рейтингова дія відображає зниження боргового навантаження на ліквідність у поточному періоді після підписання Укрзалізницею угод з реструктуризації боргу перед банком.

Повідомляється, що, незважаючи на негативний вплив пандемії на фінансові ринки, УЗ реалізувала необхідні кроки.

Разом з тим «негативний» прогноз рейтингу відображає невизначеність саме щодо зовнішнього середовища, у якому перебувають Укрзалізниця та інші компанії, а також потенційні ризики, пов’язані з цим.

Нагадаємо, Укрзалізниця успішно завершила угоду з реструктуризації боргу перед Сбербанком на суму близько 200 млн доларів США, що підлягав погашенню до кінця липня поточного року. Реструктуризацію зазначеного боргу проведено на термін до 3-х років із можливістю дострокового погашення.

Читайте також