Співпраця з Deutsche Bahn :Укрзалізниця не оплачуватиме перший «оглядовий» етап проекту
Новини

Співпраця з Deutsche Bahn: Укрзалізниця не оплачуватиме перший «оглядовий» етап проєкту

Укрзалізниця не оплачуватиме перший «оглядовий» етап проєкту співпраці з Deutsche Bahn. Про це йдеться в офіційній відповіді компанії на інформаційний запит Rail.insider.

Початкова фаза стратегічного співробітництва між сторонами, як очікується, триватиме три місяці. Слідом за нею планується провести перемовини щодо укладання договору про співпрацю для оцінки діяльності Укрзалізниці та розроблення дорожньої карти із вдосконалення роботи компанії.

«Також слід зазначити, що Укрзалізниця не оплачуватиме перший «оглядовий» етап проєкту, і будь-які подальші оплати за послуги в межах цієї співпраці будуть здійснюватися відповідно до законодавства України про закупівлі та інших нормативних актів», – повідомили в УЗ.

Реалізації проєктів, визначених Укрзалізницею як необхідних для удосконалення діяльності компанії в рамках другого етапу стратегічного співробітництва, передуватимуть відкриті публічні конкурсні процедури, в яких DB E&C зможе брати участь на рівних умовах, як і будь-яка інша зацікавлена та кваліфікована третя сторона.

«Після завершення етапу впровадження, сторони, можуть розглянути питання про надання триваліших консультаційних послуг з боку DB E&C, знову ж таки, шляхом конкурентної тендерної процедури», – ідеться в повідомленні.

Крім того, в Укрзалізниці нагадали, що вже розпочали проєкт з підвищення операційної ефективності. У межах проєкту Товариство використає процедуру конкурентного діалогу, передбачену Законом України «Про публічні закупівлі», у якій зацікавлені сторони зможуть взяти участь на рівних умовах, включаючи Deutsche Bahn, якщо компанія матиме бажання. Відбуватиметься це у кілька етапів:

На першому етапі процедури зацікавлені консалтингові компанії будуть подавати свої пропозиції щодо конкретних проєктів з підвищення операційної ефективності, які, на їхню думку, матимуть найбільший ефект.

На другому етапі Укрзалізниця на основі пропозицій потенційних учасників сформує фінальне технічне завдання з переліком конкретних проєктів, реалізовувати які буде переможець тендеру.

В УЗ переконують, що ключовою особливістю даної закупівлі буде підхід до формування ціни: вона буде базуватися на досягненнях.

«Сума коштів, яку сплатить УЗ, буде залежати від досягнутих результатів – конкретні показники ефективності будуть визначені після першого етапу тендерної процедури (наприклад, зменшення витрат, збільшення прибутку тощо)», – резюмували в компанії.

Нагадаємо, що 5 лютого АТ «Укрзалізниця», Deutsche Bahn AG та DB Engineering & Consulting GmbH був підписаний меморандум про взаєморозуміння щодо стратегічного співробітництва з метою удосконалення роботи Укрзалізниці на 3-річний строк. За умовами Меморандуму сторони погодилися докладати зусиль до розробки механізму, що дозволить DB E&C надавати «Укрзалізниці» управлінську та/або технічну підтримку.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Простота й зручність при укладанні необхідних договорів для початку роботи з Укрзалізницею.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також