Законопроєкт про локалізацію не відповідає низці параметрів Угоди про асоціацію з ЄС — Шмигаль
Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

Шмигаль доручив трьом міністерствам організувати придбання 70 пасажирських вагонів для УЗ

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час засідання Кабміну доручив міністру інфраструктури Владиславу Криклію, Міністерству фінансів та Мінекономіки знайти можливість до кінця року замовити у КВБЗ 70 пасажирських вагонів.

Так, голова уряду заявив:

“Учора, власне, відбулася перша оплата з графіку оплат за перші 18 вагонів, які виготовлені і вже очікують. Є також два вагони, по яких ми вчора вирішили, як буде продовжуватися робота у юридичній площині. Найближчим часом ми разом із представниками заводу, профільними міністрами, Укрзалізницею, домовилися визначити механізм придбання і запуску ще 70 вагонів. Прошу найближчим часом, не затягуючи, відповідно до вчорашніх доручень, Владислава Криклія та Міністерство економіки, Міністерство фінансів, провести всі необхідні наради й фактично знайти можливість ще в цьому році забезпечити підприємство замовленням як мінімум на 70 вагонів, а ми казали, що це має бути й більше”.

Нагадаємо, під час вчорашніх відвідин Крюківскього вагонобудівного заводу Денис Шмигаль анонсував замовлення у КВБЗ на мільярд гривень. Також він повідомив, що УЗ почала виплачувати кошти за останні 20 пасажирських вагонів (з 54 замовлених у 2018 році). За словами чиновника, підприємство вже відвантажило їх замовнику.

Раніше, на початку березня, завод відвідав Президент України Володимир Зеленський, який пообіцяв, що УЗ в 2020 році замовить 90 вагонів і три дизель-потяги у КВБЗ.

Читайте також