Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

Шмигаль анонсував замовлення у КВБЗ на мільярд гривень

Під час робочої поїздки до Крюківського вагонобудівного заводу, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що фінпланом УЗ передбачені закупівлі у КВБЗ на мільярд гривень.

Так, очільник уряду заявив:

«У понеділок Уряд прийняв фінансовий план Укрзалізниці, де капітальні інвестиції в оновлення рухомого складу визначено ключовим завданням. Загальна сума таких інвестицій складе понад 12 млрд грн. На 1 млрд буде здійснено закупівлі у Крюківського заводу».

Крім цього, за словами Шмигаля, існує довгострокова програма оновлення рухомого складу УЗ, яка розрахована на 3-5 років. Її мета — модернізувати рухомий склад, а також забезпечити замовленнями українські машинобудівні підприємства.

Зауважимо, також Денис Шмигаль під час відвідин КВБЗ повідомив, що Укрзалізниця почала виплачувати кошти за останні 20 пасажирських вагонів (з 54 замовлених у 2018 році). За словами чиновника, підприємство вже відвантажило їх замовнику.

Нагадаємо, на початку березня завод відвідав Президент України Володимир Зеленський, який пообіцяв, що УЗ в 2020 році замовить 90 вагонів і три дизель-потяги у КВБЗ. Наразі відповідних замовлень не надходило.

Читайте також