Шевкі Аджунер: УЗ потрібен лідер по трансформації та антикорупціонер. Поки кандидатів немає
Новини, Укрзалізниця

Шевкі Аджунер: Кожен член наглядової ради, незалежно звідки він родом, служить інтересам УЗ

25 червня відбувся конференц-зв’язок, організований Перевізником щодо перебігу конкурсу на посаду голови компанії. Голова наглядової ради Укрзалізниці Шевкі Аджунер відповів на запитання журналістів.

Зокрема на запитання журналістів Rail.Insider щодо критики, яка лунає в бік Наглядової ради і як захистити процес відбору кандидатів від вибору іноземного агента, з огляду на стратегічне значення Укрзалізниці. Голова наглядової ради відповів:

“Я б хотів відповісти прямо на це питання. Кожен член наглядової ради, незалежно звідки він родом, служить інтересам УЗ, України та її громадян. Ваш паспорт, ваша національність або подвійне-потрійне громадянство не є бар’єром, щоб член наглядової ради служив тільки цим цілям. Це дуже кваліфіковані, професійні люди з гарною репутацією і вони були відібрані на ці посади в рамках суворого процесу. Тому абсолютна нісенітниця, коли припускають, що хтось, якісь іноземні члени наглядової ради ставлять інші інтереси. Ті, хто робить такі припущення, повинні добре подумати про те, що вони говорять”.

Крім цього, Шевкі Аджунер наголосив, що наглядова рада не впливає на процес відбору.

“Усім має бути зрозуміло, що цей шорт-лист був відібраний незалежним консультантом. Ніхто з правління, наглядової ради чи когось іще жодним чином не впливав на цей процес. Консультант дав своїх кандидатів і далі правління буде проводити інтерв’ю саме з цими людьми”.

Нагадаємо, раніше наглядова рада Укрзалізниці продовжила процедуру відбору голови правління компанії.

Читайте також