Новини, Рухомий склад

Сергій Тігіпко придбав вагонобудівний завод в Полтаві

Група «ТАС» на торгах СЕТАМ придбала головний виробничий корпус загальною площею понад 56, 5 тисяч квадратних метрів, що раніше належав підприємству “Полтавахіммаш”, а також отримала право власності на цю нерухомість. Вартість придбання становить 36,04 млн грн. Про це повідомляє пресслужба ТАС.

«В умовах глобальної конкуренції та нестійкості ринків підтримка вітчизняного виробника та створення нових робочих місць є надзвичайно важливим завданням для бізнесу. Придбавши виробничу нерухомість «Полтавахіммаш», Група «ТАС» збільшує свою присутність у реальному секторі економіки та диверсифікує розвиток свого промислового сектора. Насамперед, це стосується вагонобудівництва», – зазначив акціонер Групи «ТАС» Сергій Тігіпко.

Придбавши виробничу нерухомість «Полтавахіммаш», Група «ТАС» планує спрямовувати додаткові інвестиції у подальший розвиток підприємства, зазначили в пресслужбі «ТАС»

«Насамперед ідеться про модернізацію його виробництва відповідно до сучасних стандартів, розширення номенклатури продукції та відкриття нових ринків збут» – ідеться в повідомленні.

Акціонер Групи «ТАС» Сергій Тігіпко також наголосив, що придбання виробничої нерухомості «Полтавахіммаш» відповідає стратегії активного розвитку промислового сектора Групи «ТАС» і спрямоване насамперед на відновлення та розвиток виробництва вітчизняних залізничних та автомобільних цистерн, які вкрай необхідні українському бізнесу для перевезення виготовленої продукції як у межах країни, так і на експорт.

 

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів інших власників.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також