Новини

Rail.insider змінює рейтинг орендних ставок

Обсяги навантаження в піввагони та зерновози в липні, порівнюючи із червнем, значно збільшилися. Тенденція до збереження обсягів навантаження в піввагони та збільшення обсягів навантаження в зерновози зберігається на серпень.

Піввагони D → C
за рейтингом «ставок Rail.Insider»

У червні та липні промислові підприємства наростили своє виробництво, порівнюючи з квітнем і травнем. Це може свідчити про те, що «дно» кризи вже позаду й можна очікувати на стабільний обсяг виробництва в серпні, що має забезпечити піввагони нормальним обсягом навантаження.

Зерновоз D → C
за рейтингом «ставок Rail.Insider»

Згідно з прогнозами Української зернової асоціації (УЗА), обсяг виробництва всіх зернових і олійних культур буде на одному рівні з минулим роком. Основна частка експорту зерна здійснюється через морські порти. До портів зерно доставляють автомобільним, річковим та залізничним транспортом. Частка залізничних перевезень становить приблизно 70% і відчутного дисбалансу за короткий період відбутися не може. Це пов’язано із пропускною спроможністю інфраструктури в портах. У першій половині липня обсяги навантаження були на низькому рівні через труднощі в зборі урожаю, зокрема через погодні умови.
Тому недовантажений обсяг в липні має всі шанси бути перевезений у серпні. Так, навантаження в серпні мають значно збільшитися, а відповідно й орендні ставки, якщо на це не вплинуть нові форс-мажорні обставини.

Статистика та аналітика. Розширена версія

Rail.insider розширює список послуг з поглибленого аналізу перевезень залізницями України для об’єктивного, своєчасного та повного інформування учасників перевізного процесу в Україні.

Нова версія блоку “Статистика та аналітика. Розширена версія” буде доступна клієнтам онлайн та включатиме коментарі й прогнози щодо наведених даних, а також зведену актуальну інформацію про:

  • торги на ProZorro.Продажі;
  • ставки й тарифи (розширена версія);
  • обсяги перевезень (розширено);
  • ремонти;
  • локомотиви;
  • аналіз змін до нормативної інформації, статуту, правил, договорів та всіх документів, які мають відношення до вантажного залізничного руху.

Поглиблений аналіз перевезень від Rail.insider використовується для виявлення чинників, які впливають на розвиток бізнесу. Вони включають детальну інформацію про імпортні, експортні, внутрішні й транзитні вантажопотоки, реальні орендні ставки від учасників ринку, дані про роботу вагонобудівних та вагоноремонтних підприємств.

Інформація про перевезення дає структуроване й докладне уявлення про рух вантажів, ефективність використання рухомого складу та інвестиційну привабливість проєкту, пов’язаного із залізничними перевезеннями.