Новини

Rail.insider змінює рейтинг орендних ставок на зерновоз з E → D

Обсяги навантаження в зерновози в липні, порівнюючи із червнем, мають значно збільшитися. Це тенденція минулих років, що пов’язана з початком нового сезону.

Зерновоз E → D

за рейтингом «ставок Rail.Insider»

Попит на зерновози в липні має зрости, але за наявного парку дефіциту не виникне. Треба очікувати зростання орендних ставок на зерновози.

Статистика та аналітика. Розширена версія

Rail.insider розширює список послуг з поглибленого аналізу перевезень залізницями України для об’єктивного, своєчасного та повного інформування учасників перевізного процесу в Україні.

Нова версія блоку “Статистика та аналітика. Розширена версія” буде доступна клієнтам онлайн та включатиме коментарі й прогнози щодо наведених даних, а також зведену актуальну інформацію про:

  • торги на Prozorro.Продажі;
  • ставки й тарифи (розширена версія);
  • обсяги перевезень (розширено);
  • ремонти;
  • локомотиви;
  • аналіз змін до нормативної інформації, статуту, правил, договорів та всіх документів, які мають відношення до вантажного залізничного руху.

Поглиблений аналіз перевезень від Rail.insider використовується для виявлення чинників, які впливають на розвиток бізнесу. Вони включають детальну інформацію про імпортні, експортні, внутрішні й транзитні вантажопотоки, реальні орендні ставки від учасників ринку, дані про роботу вагонобудівних та вагоноремонтних підприємств.

Інформація про перевезення дає структуроване й докладне уявлення про рух вантажів, ефективність використання рухомого складу та інвестиційну привабливість проекту, пов’язаного із залізничними перевезеннями.

Читайте також