Новини

Rail.insider оновлює рейтинг орендних ставок

Згідно з новою редакцією договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, опублікованим 13.11.2020 р., Укрзалізниця не підвищуватиме ставки плати за використання власних піввагонів, зерновозів та критих вагонів до кінця 2020 року.

Піввагони D → C
за рейтингом ставок Rail.Insider

Згідно з тенденцією, обсяги навантаження в піввагони зменшуються та за підсумками місяця становитимуть приблизно 235 тис. вагонів. Зменшення обсягів навантаження буде сприяти зменшенню попиту на піввагони. Додатковий тиск на орендні ставки приватних піввагонів у листопаді створить вартість використання піввагонів УЗ.

13 листопада АТ «Укрзалізниця» продовжила дію ставки за використання піввагона власності УЗ в розмірі 700 грн/добу без ПДВ.

Зерновоз C→ C
за рейтингом ставок Rail.Insider

Згідно з тенденцією, обсяги навантаження зерна в зерновози мають збільшитися та за підсумками місяця становитимуть приблизно 59 тис. вагонів. Таке збільшення обсягів навантаження має створити додатковий попит на зерновози. Але при цьому додатковий тиск на орендні ставки приватних зерновозів у листопаді створить вартість використання зерновоза УЗ.

13 листопада АТ «Укрзалізниця» продовжила дію ставки за використання зерновоза власності УЗ в розмірі 650 грн/добу без ПДВ.