Провідне рейтингове агентство Fitch підвищило рейтинг Укрзалізниці
Новини, Укрзалізниця

Провідне рейтингове агентство Fitch підвищило рейтинг Укрзалізниці

Одне з трьох провідних рейтингових агентств світу Fitch Raiting змінило прогноз щодо Укрзалізниці. Про це на своєму telegram-каналі написав очільник УЗ Володимир Жмак.

“Сьогодні Fitch Raiting (одне з трьох провідних рейтингових агентств світу) підтвердив УЗ рейтинг «B», а прогноз змінив із Негативного на Стабільний! І хоча УЗ поки що не може впливати на показники зростання світової економіки у період пандемії, однак оновлений прогноз щодо Укрзалізниці – для України важливе досягнення”, – написав Жмак.

У самому ж Fitch Rating зазначили, що видалення Укрзалізниці з “негативного” списку Rating Watch Negative (RWN) відображає поліпшення ліквідності компанії. Сталося це після продовження строку банківської позики в Ощадбанку (200 млн доларів США) на три роки до липня 2023 року.

Нагадаємо, що в травні Fitch Ratings помістило довгостроковий і короткостроковий рейтинги дефолту емітента (РДЕ) “B” Укрзалізниці в список Rating Watch “негативний”. Причина — низька ліквідність компанії та негативний вплив пандемії коронавірусу на економіку країни.

Читайте також