Умови Додаткової угоди для перевезень за довгостроковими контрактам
Новини, Події

Податкова заарештувала тепловози та вагони компанії, частиною якої володіє Нафтогаз України

За клопотанням слідчого Головного слідчого управління Державної фіскальної служби, слідчим суддею Шевченківського райсуду м. Києва накладено арешт на тепловози та вагони компанії, яка частково належить АТ «НАК «Нафтогаз України». Про це повідомляє пресслужба офісу генпрокурора. Сума заарештованого майна становить понад 90 млн грн.

“За даними слідства, у 2019 – 2020 роках акціонерне товариство з іноземними інвестиціями, 40 % частки власності якого належить АТ «НАК «Нафтогаз України», відобразило фінансово – господарські операції з низкою суб’єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності щодо закупівлі тепловозів та вагонів за значно завищеними цінами, ухилившись таким чином від сплати податків, за попередньою оцінкою, на суму майже 40 млн грн”, – повідомили в Генеральній прокуратурі.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом ухилення від слати податків здійснюється Головним слідчим управлінням ДФС за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора (ч. 3 ст. 212 КК України). Зазначимо, що санкція статті предбачає покарання у вигляді штрафу від п’ятнадцяти тисяч до двадцяти п’яти тисяч (425000 грн.- ред) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

Читайте також