Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Пасажирські залізничні перевезення відновлять вже на цьому тижні — Криклій

Залізничне сполучення в Україні запустять раніше, ніж анонсував Кабінет Міністрів. Про це в ефірі 1+1, заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Точної дати міністр не назвав, але повідомив, що поїзди почнуть курсувати не від 1 червня, а вже цього тижня. У потяг не пускатимуть без маски, пасажирам також будуть міряти температуру.

Запустити мають всі типи поїздів. Першими відновлять рух приміські електрички, далі поїзди далекого сполучення – швидкісні експреси та нічні поїзди.
Міністр повідомив, що вони курсуватимуть передусім на Південь, де епідеміологічна ситуація не складна і де чекає море.

При цьому, щодня у кожній області збирається комісія, яка вивчає свіжі показники захворюваності. Після цього ухвалює рішення. Там, де ситуація в межах норми – карантин послаблюють і пускають транспорт. Там, де ситуація цього не дозволяє, потяги, а також автобуси ще не їздитимуть.

“Робити висадку можна, а підбирати пасажирів — з логіки прийнятих рішень воно буде не раціональним і наражатиме на небезпеку інших пасажирів. Треба пам’ятати, що транспорт — це не тільки підвищення мобільності, але і розповсюдження хвороби”, – заявив міністр інфраструктури.

Також міністр повідомив, що вже цієї середи або від четверга з’являться в продажі залізничні квитки. Ціни на них підіймати не будуть. Проте вони все одно вони здорожчають. Через високий попит на квитки, як і кожного року, від червня і до 31 серпня квитки продають за підвищеним коефіцієнтом — плюс 7%.

Читайте також