Новини, Новини бізнесу

Об’єкти інфраструктури підтримки бізнесу планують оцифрувати

Міністерство цифрової трансформації за підтримки Програми ULEAD with Europe планує оцифрувати всі об’єкти інфраструктури підтримки бізнесу в Україні. Про це повідомляється на офіційній сторінці міністерства у Facebоok.

“Мінцифра за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe оцифрує усі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання в Україні та розробить інтерактивну мапу для потенційних та діючих підприємців з сіл, міст (в тому числі об’єднаних територіальних громад) та регіонів”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, до кінця червня 2020 року інтерактивна мапа буде доступна на сайті Дія.Бізнес. На мапі кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні.

Заявку на включення до інтерактивної мапи можуть подати бізнес-об’єднання або об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва. Також це можуть зробити органи місцевого самоврядування (в тому числі ОТГ) у разі, якщо вони вбачають за необхідне підтримати підприємництво свого населеного пункту.

Читайте також