Новини, Перевезення

Обсяги перевезень будматеріалів залізницею збільшилися на 6%

За 5 місяців цього року залізницею було перевезено майже 15 млн тонн мінерально-будівельних матеріалів. Про це розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик. За словами керівника компанії, цьогоріч мінерально-будівельних матеріалів перевезено на 6% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

«Разом з Укравтодором ми вибудували логістику, яка дозволяє вчасно та за найкоротшими маршрутами підвозити необхідні матеріали для будівництва та ремонту автошляхів. Так, за згаданий період залізницею доправлено понад 7 млн тонн щебеню, що на 18,9% або на 1,1 млн тонн більше аналогічного періоду минулого року», — зазначив Іван Юрик.

Крім того, перевезено майже 1,3 млн тонн гранітного та кам’яного відсіву, що на 40,3% більше, ніж за 5 місяців минулого року. Для розвитку та ремонту залізничної інфраструктури на 12,2% зросли обсяги перевезень баласту до 0,6 млн тонн.

Також Укрзалізниця продовжує видобуток щебеню та копалин на власних потужностях гранітних кар’єрів. У січні-травні 2020 року Укрзалізниця відвантажила клієнтам 1,1 млн тонн продукції, з якої 1,05 млн тонн щебеню.

Раніше ми повідомляли про те, що Укравтодор координуватиме роботу Укрзалізниці для того, аби та вчасно підвозила вантажі, необхідні для будівництва та ремонту доріг.

Нагадаємо, що вже 1 березня в Україні стартує програма “Велике будівництво”, мета якої – інфраструктурна модернізація. 

Читайте також