Новини, Рухомий склад

Нікопольське моторвагонне депо капітально відремонтувало приміський поїзд

Сьогодні у Запорізькому регіоні вийшов на лінію ще один приміський поїзд – ЕР2Т-7223, який капітально відремонтували та модернізували на Придніпровській залізниці в умовах Нікопольського моторвагонного депо. Про це повідомляє регіональна філія “Придніпровська залізниця” АТ “Укрзалізниця” на своїй сторінці у Facebook. Оновлений рухомий склад курсуватиме на маршруті Запоріжжя-1 – Новоолексіївка.

Зазначається, що в поїзді було поміняно старі дерев’яні вікна на сучасні двокамерні склопакети, встановили ергономічні дивани, облаштували сучасне освітлення й зорову систему оповіщення, оновили туалети та підлогу. Окрім того, з’явилися місця для перевезення інвалідних і дитячих візків, велосипедів та габаритного особистого вантажу.

“Під час капітального ремонту залізничники пильну увагу приділили опалювальній та енергосистемі приміського складу, замінили старий салонний пластик на сучасний антивандальний з шумо- й теплоізоляцією, встановили нові гасники коливань. А виробники вікон за технічним завданням залізниці передбачили в конструкції склопакетів для ЕР2Т-7223 обов’язкове зовнішнє водовідведення – тож вода між склом та алюмінієвим профілем більше не затримуватиметься”, – розповіли залізничники.