Нібулон придбав локомотив та отримав дозвіл від УЗ на подачу та забирання вагонів
Новини, Новини бізнесу, Рухомий склад

Нібулон придбав локомотив та отримав дозвіл від УЗ на подачу та забирання вагонів

Нібулон придбав локомотив та отримав дозвіл від АТ «Укрзалізниця» на подачу та забирання вагонів компанії із залізничної станції Миколаїв-Вантажний. Про це повідомляє пресслужба компанії. Зазначається, що локомотив ТГМ 4 Нібулон придбав ще минулого року.

“До цього часу він виконував лише вантажні маневри на території морського перевантажувального термінала компанії в Миколаєві. Тепер, отримавши відповідний дозвіл від АТ «Укрзалізниця», тепловоз виконуватиме весь комплекс робіт по подачі і забиранню вагонів зі станції Миколаїв-Вантажний до перевантажувального терміналу компанії, оптимізуючи власну роботу та заощаджуючи кошти”, – зазначили в компанії.

Технічний стан локомотива перевірили фахівці технічного персоналу підрозділу локомотивної служби АТ «Укрзалізниця», що затверджено актом відповідності справного стану. А локомотивоскладальні бригади пройшли успішну перевірку знань з нормативних документів безпеки руху поїздів та правил технічної експлуатації залізниць України.

“У результаті визначено, що локомотив та локомотивоскладальні бригади повністю відповідають усім вимогам для виїзду на колії загального користування станції Миколаїв-Вантажний АТ «Укрзалізниця», – розповідає Юрій Нанакін, начальник дільниці залізничного транспорту компанії.

Також зазначимо, що у 2019 році для огляду, ремонту та мийки тепловозів у Миколаєві компанія збудувала та ввела в експлуатацію пункт технічного обслуговування залізничного транспорту.

Нагадаємо, раніше компанія Нібулон придбала 108 вагонів-хоперів бункерного типу для перевезення зерна моделі 19-6869. Вагони були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”» і мають вантажопідйомність 70,5 тонн та об’єм кузова 120 куб. м.

Наразі власними вагонами з філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві вже перевезено понад 225 000 тонн збіжжя. Зазначимо, що 60 % вантажів компанія транспортує водою (близько 4 млн тонн на рік), 30 % – залізницею, і лише 10 % – автотранспортом.

Нібулон придбав локомотив та отримав дозвіл від УЗ на подачу та забирання вагонів

Читайте також