Новини, Події

НАБУ проводить обшуки в Укрзалізниці

Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки у службових осіб АТ «Укрзалізниця» та представників низки приватних компаній. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Обшуки співробітники НАБУ проводять під процесуальним наглядом керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Слідча дія санкціонована і здійснюється у межах розслідування фактів зловживань службових осіб Укрзалізниці при здійсненні закупівель програмного забезпечення з електронного придбання квитків сполучення «Київ-Бориспіль» (так званий «Бориспільський експрес»).

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з грудня 2018 року. Попередня правова кваліфікація — ч.5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна) КК України. У НАБУ заявляють, що керівництво УЗ сприяє здійсненню розслідування з метою встановлення всіх обставин справи.

Зауважимо, що за нашою інформацією, обшуки зранку проводились у в. о. члена правління АТ «Укрзалізниця» Романа Веприцького, який на момент здійснення ймовірного правопорушення очолював Південно-західну залізницю.

Читайте також