На Південній залізниці торік заощадили 1,4 млн м³ газу
Новини, Укрзалізниця

На Південній залізниці торік заощадили 1,4 млн м³ газу

Упродовж 2019 року в регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» зекономили 1,4 млн м³ газу, що на 9,2 % краще за показник 2018 року. Про це повідомляє пресцентр Південної залізниці.

“Це вдалося досягти завдяки впровадженню в підрозділах філії жорсткого режиму економії палива, оптимальній роботі котельного обладнання та систем теплопостачання, а також встановленню дієвого контролю за витратами природного газу”, – ідеться в повідомленні.

Окрім того, сприяла і проведена робота з підключення обладнання 11 залізничних об’єктів до дистанційної системи контролю витрат АСК «ГАЗ», що дало змогу помітно знизити погодинну витрату газу.

Зі свого боку, питома норма витрат котельно-пічного палива на виробництво теплової енергії, що здійснюється промислово-виробничими котельнями загалом на Південній залізниці у 2019 році становила 156,9 кгуп/Гкал, що на 0,19 % менше від планової норми і на 0,13 % нижче за показник 2018 року.

Нагадаємо, Донецька залізниця зекономила понад 32 млн грн завдяки заходам з енергозбереження.

Опитування

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також