На майно Дубневича наклали арешт
Новини, Події

На майно Дубневича наклали арешт

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду наклала арешт на майно народного депутата Ярослава Дубневича, якого підозрюють у заволодінні коштами Укрзалізниці на суму у понад 93 млн грн. Про це повідомляє пресслужба суду.

“За результатами судового розгляду суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора та наклав арешт на майно, вилучене 27 грудня 2019 року під час обшуку житла за місцем проживання підозрюваного, у сумі 119 тис. доларів та 102 тис. євро із забороною відчуження, розпорядження та користування”, — ідеться в повідомленні.

Як відомо, наприкінці січня Вищий антикорупційний суд відмовився заарештувати 119 тис. доларів і 102 тис. євро, вилучені з помешкання народного депутата Ярослава Дубневича.

Сам нардеп заявив, що гроші належать його зятю і дочці, а в нього тільки зберігалися. Зять підтвердив це і надав податкові декларації про доходи.

У результаті ВАКС відмовив в арешті вилучених грошей, оскільки детектив не надав доказів, на підтвердження того, що ці грошові кошти були об’єктом кримінально протиправних дій чи були набуті протиправним шляхом.

Нагадаємо, 17 жовтня 2019 р. генпрокурор Руслан Рябошапка подав до НАБУ та САП заяви щодо притягнення Дубневича до кримінальної відповідальності, звинувативши його у привласненні 93 млн грн Укрзалізниці.

31 жовтня 2019-го недоторканність було знято 241 голосами у Раді і 229 голосами було підтримано його арешт. Згодом, 2 листопада, Вищий антикорупційний суд обрав Дубневичу запобіжний захід у вигляді застави розміром 100 млн грн, 7 листопада суму було зменшено до 90 млн.

8 листопада за Дубневича було внесено 90 млн грн застави й відпущено з-під варти.

Як повідомлялося, Ярослав Дубневич, будучи народним депутатом Верховної Ради VIII cкл., очолював Комітет ВР з питань транспорту.

Опитування

[democracy id=”19″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також