На КЕВРЗ планується відремонтувати 28 секцій електропоїздів УЗ
Новини, Рухомий склад

На КЕВРЗ планується відремонтувати 28 секцій електропоїздів УЗ

Київський електровагоноремонтний завод визначений як основне підприємство для відновлення парку приміських поїздів Укрзалізниці. До кінця 2020 року на потужностях підприємства заплановано відремонтувати 28 секцій електропоїздів Укрзалізниці, а також розширити коло замовників і вийти на міжнародний рівень співпраці. Про це повідомив в.о. директора заводу Роман Желізняк. Також він зазначив, що про закриття заводу або скорочення персоналу не йдеться.

«Наразі перед Укрзалізницею стоїть завдання розпочати активне відновлення та модернізацію парку приміських поїздів за новими стандартами. У нашого заводу для цього є всі потужності та фахівці. Тому саме КЕВРЗ визначений як базовий завод для модернізації приміського сектору», — зазначив Желізняк.

Цього року вже укладено договори на виконання капітального ремонту із подовженням терміну служби 24 секції поїздів Укрзалізниці та капітальним ремонтом — ще 4 секції. Такий обсяг робіт завантажить підприємство вже на 30%. Крім того, наразі ведуться переговори щодо збільшення обсягів замовлень від Укрзалізниці.

Також найближчим часом на підприємстві буде презентована нова стратегія розвитку заводу, завдяки якій планується розширювати коло замовників шляхом налагодження співпраці з підприємствами країн СНД, Євросоюзу та надавати додаткові послуги з ремонту ескалаторів, рухомого складу тощо.

Нагадаємо, раніше екскерівника ПрАТ «Київський електровагоноремонтний завод» Василя Дутчака було відсторонено з посади в результаті виявлення численних порушень.

Читайте також