Новини, Події, Рухомий склад

На Хмельниччині згорів локомотив

Неподалік ст. Вовковинці Деражнянського району Хмельницької області загорівся електролокомотив, що перевозив 45 вагонів щебеню. Про це повідомляє пресслужба обласного управління ДСНС

“Завдяки вчасному залученню сил і засобів, а також вмілим та злагодженим діям бійців ДСНС пожежу площею 20 кв. м вдалося ліквідувати в тих розмірах, яких вона набула на момент прибуття перших розрахунків, а головне, було не допущено перекидання вогню на другу секцію локомотиву. Пожежу локалізовано о 00:49 та остаточно ліквідовано о 01:10”, – ідеться в повідомленні.

У ДСНС зазначили, що до гасіння пожежі було залучено пожежний потяг ст. Жмеринка. Причину пожежі наразі з’ясовують фахівці. На щастя, ніхто не постраждав.

Ситуацію прокоментував і очільник Укрзалізниці Володимир Жмак на своєму каналі в telehram. Він зазначив, що одна з головних проблем перевізника — стан локомотивів.

“Ситуація з локомотивами – це проблема, яку ми маємо вирішувати найскоріше. Для цього ми розробили та будемо впроваджувати рішення щодо першочергового виділення коштів на відновлення та капітальний ремонт локомотивного парку. У результаті, найближчим часом УЗ зможе власними силами значно його оновити. Процес розпочато”, – зазначив Жмак.

Читайте також