На АКХЗ оновлюють виробничі потужності
Новини, Новини бізнесу

На АКХЗ оновлюють виробничі потужності

На Авдіївському коксохімі продовжують капітально ремонтувати та модернізувати виробничі потужності. Про це повідомляє пресслужба компанії Метінвест. Зазначається, що у 2020 році на модернізацію та ремонти на підприємстві Метінвест планує спрямувати близько 800 мільйонів гривень.

“Після планових ремонтів у квітні введено в експлуатацію двадцять п’ять коксових печей. Також у приміщенні перевантажувальної станції замінили систему аспірації, яка необхідна для очищення повітря – уловлювання пилу та дрібних часточок. Виконано частковий ремонт майданчика дверезнімальної машини. Коксохіміки замінили 100 метрів залізничної колії електровоза гасильного вагона. У вуглезавантажувальному вагоні оновили бункери” – повідомили на підприємстві.

Також на підприємстві відзначили той факт, що незалежно від двох великих зупинок на ремонт основного технологічного обладнання, коксохіміки перевиконали квітневий план та видали 202 тисячі тонн доменного коксу, що становить 101% від запланованого.

«АКХЗ – найбільший коксохімічний завод Європи, основний виробник коксу в Україні. Від стабільної роботи нашого підприємства залежить робота металургійних комбінатів Маріуполя та Запоріжжя. Ми не зменшуємо видачу основної продукції, продовжуємо ремонти та модернізацію виробництва, облаштовуємо територію підприємства та робочі місця, незважаючи на економічні виклики та пандемію коронавірусу», – відзначив генеральний директор Авдіївського коксохімічного заводу Віталій Литовка.

На АКХЗ оновлюють виробничі потужності