Владислав Криклій: “Продаж непрофільних активів може принести УЗ від 8 до 10 млрд гривень”
Новини, Перевезення

Міжміське пасажирське сполучення може запрацювати з 12 травня, — Криклій

Приміське і міжміське автобусне та залізничне сполучення в Україні може бути відновлене з 12 травня. Про це в інтерв’ю для Ліга.Бізнес заявив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Так, ми плануємо 12 травня відновлювати активність у містах, приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень. Але багато що залежить від того, які показники щодо поширення вірусу ми матимемо до 12 травня”, – розповів Криклій.

Також міністр зазначив, що МІУ також займається підготовкою пропозицій щодо алгоритму виходу з карантину.

“Напевно, будуть стримуючі рішення й обмеження: маски, термоскрінінг, де це можливо, у міському транспорті можна буде використовувати тільки сидячі місця. Інакше ми будемо мати гіперболічне зростання захворюваності. Ми готуємо пропозиції з алгоритму виходу з карантину, наступного тижня з нашого боку все фіналізуємо. Найголовніше, потрібен буде “плюс” від МОЗ — у них перша скрипка”, – відзначив міністр.

Своєю чергою внутрішнє авіасполучення по Україні буде запущене пізніше.

Зазначимо, що, починаючи з 1 квітня 2020 року, Укрзалізниця перевезла службовими поїздами понад 43 тис. працівників екстрених служб. Зокрема, 40 тис. медиків, 3,5 тис. працівників поліції та більше півтисячі співробітників ДСНС.

Нагадаємо, що, починаючи  з 18 березня, Укрзалізниця тимчасово припинила перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) у зв’язку з карантином. Міжнародні поїзди скасовано з  17 березня.

 

Читайте також