Інфраструктура, Новини, Укрзалізниця

Метінвест виграв тендер на поставку 45 тис. тонн рейок для УЗ

Компанія “Метінвест” виграла міжнародний тендер щодо постачання Укрзалізниці 45 тис. тонн рейок. Про це компанія повідомила на офіційній сторінці у Facebook.

Згідно з інформацією, йдеться про закупівлю в рамках фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

“Плідна співпраця компаній (Метінвест та УЗ) триває не один рік, але поточна поставка унікальна, оскільки була виграна Метінвест-СМЦ на міжнародному тендері із залученням фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР), і, відповідно, із суворим дотриманням усіх тендерних процедур і вимог, які були висунуті фінансовим партнером”, – ідеться в повідомленні.

Так, загальний обсяг поставок, які триватимуть до початку 2021 року, складе понад 45 тис. тонн металопрокату. У межах тендеру будуть поставлені залізничні рейки для широкої колії типу Р65, довжиною 25 м

Зазначається, що цей продукт поверхнево-загартований по всій довжині відповідно до вимог ДСТУ 4344: 2004 й призначений для укладання на ділянках залізниці з широкою колією та вантажонапруженістю 80млн ткм/км брутто на рік і більше.

Нагадаємо, раніше Метінвест виграв два тендери УЗ щодо постачання залізничного обладнання на 54,1 млн грн. Мова йде про рейки, накладки та підкладки.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця у 2020 році планує придбати 70,2 тис. т рейок типу Р65 для широкої колії.

Читайте також