Новини, Рухомий склад

КВБЗ виконав контракт на постачання 400 піввагонів Біланівському ГЗК

Крюківський вагонобудівний завод виконав контракт з Біланівським гірничо-збагачувальним комбінатом корпорації Ferrexpo. 8 грудня Біланівський  ГЗК отримав останні піввагони в кількості 40 одиниць із 400 замовлених.

Загальна вартість контракту 576 млн грн, повідомляє Кременчуцька газета.

Як повідомляв улітку 2019 року народний депутат України Костянтин Жеваго, контракт укладений з метою підтримки місцевих виробників. Здійснення постачання було заплановано до кінця року.

«У нас була пропозиція від Дніпровагонмаш купити ці вагони на 10-20 тис. грн за вагон дешевше. Але ми вирішили купувати на КВБЗ і годувати наших людей. Ми думаємо про своїх людей тут і хочемо своїх людей завантажити максимально роботою», – зазначив Жеваго.

Нагадаємо, у жовтні Костянтин Жеваго за власною ініціативою покинув пост гендиректора компанії Ferrexpo, мажоритарієм і CEO якої він був. Рада директорів доручила виконання обов’язків гендиректора фіндиректору Крісу Мо.

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів інших власників.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також