Новини

КВБЗ отримав замовлення на ремонт двох «Тарпанів» 

Укрзалізниця заплатить Крюківському вагонобудівному заводу 141,75 млн грн за ремонт двох міжрегіональних швидкісних двосистемних дев’ятивагонних електропоїздів ЕКР-1 «Тарпан». Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Ремонт електропоїздів обсягом КР-1 завод має виконати до кінця 2020 року. Гарантійний термін складає пів року або до поточного ремонту ПР-1.

КВБЗ отримав замовлення на ремонт двох «Тарпанів» Внутрішнє обладнання вагонів та екологічно чисті туалетні системи ЕЧТ ремонтуватиме «КВБЗ», а вагонні кондиціонери АВК-6, АВК-10, АВК-30С – підприємство-виробник.

На послуги сторонніх організацій піде 21%, на зарплати 3%, а на прибуток – 8% суми.

Зазначимо, що закупівлю провели за переговорною процедурою через відсутність конкуренції, що підтверджується відповідним висновком Торгово-промислової палати України.

Нагадаємо, що Крюківський вагонобудівний завод у січні 2020 року зменшив виробництво на 42,5% – до 253 вантажних вагонів, тоді як у січні минулого року завод виробив 440 вагонів.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів інших власників.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також