Олександр Кубраков: Укрзалізниця сильно допомагає з доставкою щебеню для будівництва дороги до Станиці Луганської
Новини, Перевезення, Укрзалізниця

Кубраков: УЗ сильно допомагає з доставкою щебеню для будівництва дороги до Станиці Луганської

Одним з успішних кейсів співпраці Укравтодору та Укрзалізниці в рамках Великого будівництва є дорога до Станиці Луганської. Про це на пресконференції заявив керівник Укравтодору Олександр Кубраков.

Відповідаючи на питання журналістів Rail.insider щодо співпраці дорожників та залізничників, посадовець зазначив, що залучення Укрзалізниці до доставки будівельних матеріалів в регіонах різниться. Мовляв, все залежить від наявності кар’єру, підрядника і кількості заготовлених матеріалів. Один з успішних прикладів співпраці –  будівництво дороги до Станиці Луганської:

“Досить складна логістика щебеню й дуже сильно підставляє плече Укрзалізниця. В цілому ж, є зовсім різні ситуації в залежності від регіону, об’єкта й компанії і хто скільки має заготовлених матеріалів, чи є в регіоні кар’єри”.

Посадовець зауважив, що не всі підрядники долучаються до цієї логістичної програми:

“Це добровільний процес, є різні ситуації в різних компаніях. Є підрядники які входять у великі групи, у них власні логістичні структури й в них є власні вагони. Є навпаки, компанії яким це потрібно. З ними в нас є штаб, засідання якого відбувається щотижня, щовівторка”.

Нагадаємо, раніше Кубраков заявляв, що співпраця з Укрзалізницею проходить без проблем. Проте повідомив, що все важче й важче доставляти щебінь і бітум вчасно на об’єкти в межах “Великого будівництва”.

Читайте також