Бізнес позитивно відреагував на ідею партнерства «Укрзалізниці» та Deutsche Bahn – Криклій
Новини, Рухомий склад

Криклій запропонував австрійцям співпрацювати в питанні оновлення рухомого складу УЗ

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій запросив австрійські компанії взяти участь у конкурсі з відновлення парку електровозів Укрзалізниці. Відповідну пропозицію він озвучив 15 вересня, перебуваючи у складі делегації Президента України Володимира Зеленського з офіційним візитом в Республіці Австрія, передає пресслужба МІУ.

“Для нас є важливою та очікуваною спільна реалізація проєктів у дорожньому секторі та на залізниці. Мова йде про проєкти з обміну досвідом у впровадженні WIM і Tolling систем, а також подальша робота над проєктом “Ширококолійне сполучення 1520-мм Кошице-Відень”. Крім цього, розпочато процес відбору виробника електровозів для оновлення парку електровозів Укрзалізниці. І ми запрошуємо австрійські компанії до співпраці із зазначеного питання та участі у відборі”, – наголосив очільник міністерства.

Читайте також: Мінімальний рівень локалізації на конкурсі щодо постачання електровозів підвищено до 35%

Владислав Криклій також зазначив, що українська сторона приділяє особливу увагу розвитку комбінованих перевезень у сполученні Азія-країни ЄС транзитом через Україну.

“На початку вересня були проведені консультації зі словацькою стороною щодо активізації співпраці в розвитку маршруту Китай – Європа через території України та Словаччини. Українська залізнична інфраструктура має достатній потенціал і можливості для гарантування надійного транспортного сервісу при виконанні таких перевезень”, – підсумував Владислав Криклій.

Нагадаємо, що австрійська вантажна залізнична компанія Rail Cargo Group (“дочка” ÖBB Rail Cargo) запустила новий залізничний рейс за маршрутом Цзінань — Будапешт через Україну.

 

Читайте також