Новини, Укрзалізниця

Криклій: Підготовка УЗ до ІРО надасть доступ компанії до капіталу широкого кола інвесторів

Міністр інфраструктури Владислав Криклій впевнений, що підготовка первинного розміщення акцій АТ “Укрзалізниця” є важливим сигналом для світової спільноти про готовність України до реформи державної компанії-монополіста. Про це він сказав у Маріуполі, повідомляє МІУ.

 “АТ “Укрзалізниця” є першою  українською державною компанією, яка планує вийти на зарубіжний фондовий ринок і тим самим підвищує інвестиційний імідж країни”, – заявив Криклій.

Міністр інфраструктури також відзначив, що йдеться про доступу Укрзалізниці до капіталу широкого кола інвесторів, покращення ліквідності компанії, можливість отримати об’єктивну оцінку її вартості.

У міністерстві такаж зазначили, що у рамках виконання меморандуму передбачається співпраця  щодо аналізу та підготовки потенційних рішень про відокремлення суб’єктів господарської діяльності/підприємств під час підготовки до IPO, аналіз реформи юридичного та регуляторного супроводу, оцінка та посилення практики корпоративного управління.

“Спільні зусилля, експертний досвід та підтримка всіх сторін Меморандуму дозволять залучити фінансування для реалізації амбітної інвестиційної програми та ефективно реалізовувати цілі Програми діяльності Кабінету міністрів України, що затверджена Постановою КМУ від 29.09.2019 № 849,  в частині розвитку залізничного сектору в Україні. Серед іншого, це дозволить підвищити якість надання послуг залізничних перевезень, забезпечить модернізацію залізничної інфраструктури та оновлення рухомого складу, що в свою чергу підвищить мобільність економіки країни в цілому”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 29 жовтня Європейський банк реконструкції та розвитку, Міністерство інфраструктури України та АТ “Укрзалізниця” підписали угоду про початок процедури первинного публічного розміщення акцій УЗ — виходу на ІРО.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також