Новини, Рухомий склад

Криклій: Для купівлі вагонів будуть залучені кредити ЄБРР

Для купівлі пасажирських і вантажних вагонів будуть залучатися кредити Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР). Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій в інтерв’ю LIGA.net.

“Будемо залучати ресурс завдяки кредитам ЄБРР як на пасажирські, так і вантажні вагони. Плюс частину коштів від IPО зможемо конвертувати в грошове вираження”, – сказав Криклій.

Нагадаємо, у планах Мінінфраструктури на наступний рік придбання Укрзалізницею 2000 вантажних і 26 пасажирських вагонів, укладення договорів на 40 тепловозів та 200 електровозів.

Як відомо, у жовтні Європейський банк реконструкції та розвитку, Міністерство інфраструктури України та АТ “Укрзалізниця” підписали угоду про початок процедури первинного публічного розміщення акцій УЗ — виходу на ІРО.

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також