Новини, Укрзалізниця

Кравцов запевнив, що він не людина Омеляна

Глава правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов зазначив, що у нього з колишнім міністром інфраструктури Володимиром Омеляном були відмінні погляди на розвиток транспортної інфраструктури. Про це він сказав у інтерв’ю журналу «Фокус».

«Почнемо з того, що у мене з Омеляном були розбіжності в поглядах на розвиток транспортної галузі. Отже, я не його людина. Якщо ж говорити по суті, з Кріклієм ми зійшлися в питанні необхідності допуску приватного капіталу в компанію, перспективності IPO для УЗ. Це вже вилилося в реальні кроки», – зазначив він.

Нагадаємо, 29 жовтня Європейський банк реконструкції та розвитку, Міністерство інфраструктури України та АТ “Укрзалізниця” підписали угоду про початок процедури первинного публічного розміщення акцій УЗ — виходу на ІРО.

Яку компанію ви представляєте?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також