Новини, Укрзалізниця

Кравцов розповів, кому належить ідея виходу УЗ на IPO

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов розповів, кому належить ідея виходу компанії на IPO. Про це він сказав у інтерв’ю журналу «Фокус».

«Вона народилася у нас з (міністром інфраструктури. – ред.) Владиславом Кріклієм в процесі обговорення майбутнього УЗ. Потім нас підтримали Кабмін і Офіс президента. УЗ потрібні інвестиції, а IPO – один із способів залучення приватного інвестиційного капіталу. Часткове розміщення акцій на фондових біржах – один з найефективніших способів залучення фінансів», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 29 жовтня Європейський банк реконструкції та розвитку, Міністерство інфраструктури України та АТ “Укрзалізниця” підписали угоду про початок процедури первинного публічного розміщення акцій УЗ – виходу на ІРО.

Чи доводилося вам використовувати ненормативні механізми (особисті зв'язки тощо) при організації відвантаження залізничним транспортом?

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також