Новини, Перевезення

Кравцов: Майже третину вантажних перевезень УЗ на теплотязі здійснюють локомотиви GE

31% перевезень Укрзалізниці в загальному вантажному русі на теплотязі нині забезпечують 30 локомотивів виробництва General Electric. Про це зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомляє пресслужба АТ «Укрзалізниця».

За його словами, магістральні вантажні тепловози ТЕ33АС виробництва GE нині задіяні в перевізному процесі на стратегічних ділянках Придніпровської, Одеської та Донецької залізниць. Вони здійснюють перевезення вантажів у напрямку промислових підприємств та Маріупольського морського порту, а також портів Чорноморського регіону.

«Ми бачимо ефективність роботи американських локомотивів на українських коліях. На сьогодні вони виконують 31% перевезень від загальної роботи у вантажному русі теплотягою на всій мережі Укрзалізниці, вони мають більший добовий пробіг. Так, у середньому за добу такий тепловоз проходить 551 км – майже на 26% більше, порівняно з тепловозами старого парку, що працюють на наших коліях», — зазначив Кравцов.

Керівник компанії також додав, що локомотиви GE надійні та економічні. Порівняно з двосекційними тепловозами 2ТЕ10 та 2ТЕ116, які також експлуатує Укрзалізниця, у них більший міжремонтний період, на 20% менші питомі витрати дизельного пального, а також значно менші витрати на технічне обслуговування.

У пресслужбі також нагадали, що Укрзалізниця отримала в експлуатацію 30 тепловозів ТЕ33АС в рамках договору, підписаного з компанією General Electric 23 лютого 2018 року в Києві.

«Загалом сьогодні робочий парк Укрзалізниці налічує 230 магістральних вантажних тепловозів», – додається у повідомленні.

Читайте також: Укрзалізниця та ЄБРР оголосили про початок процедури закупівлі вантажних піввагонів

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovation. Форум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.

 

Отримайте тестовий доступ до статистики та аналітики

 

Читайте також