Новини, Укрзалізниця

Кравцов: IPO – це наша стратегічна мета на найближчі кілька років

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов повідомив, що виключення УЗ з переліку підприємств, заборонених до приватизації, досволить залучати кошти, необхідні для імплементації стратегії розвитку від найбільших світових інвесторів. Про це він написав у Facebook.

«Прощавай, остання серйозна перепона, яка заважала нам залучати великих інвесторів для модернізації Укрзалізниці. Нам тепер пряма дорога до IPO. Учора Укрзалізницю виключили з переліку підприємств, заборонених до приватизації. Це не аукціон, де будуть вигукувати щось на кшталт: Укрзалізниця продається. Хто дасть більше? Це означає, що ми матимемо змогу залучати кошти, необхідні для імплементації стратегії розвитку від найбільших світових інвесторів», – написав Кравцов.

Він зазначив, що на найближчі 5 років необхідно щонайменше 150 млрд грн.

«IPO – це наша стратегічна мета на найближчі кілька років. Це найбільш оптимальний інструмент для залучення великих обсягів інвестицій, який не створює боргового навантаження для компанії. Плюс до цього – покращення стандартів корпоративного управління в компанії», – додав керівник компанії.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій анонсував продаж частини акцій Укрзалізниці та Укрпошти приватним компаніям.

Дізнатися про інновації у сфері залізничних перевезень в Україні Ви зможете на 2-му міжнародному Rail Cargo Business Forum: Rail innovationФорум відбудеться 10 жовтня за адресою: конференц-хол “ДЕПО”, вул. Антоновича, 52.

Рівень відповідальності УЗ за невиконання своїх зобов'язань під час організації і виконання перевезення.

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також