Зернові вантажі за обсягами контейнерних перевезень майже наздогнали металургійну продукцію
Новини, Перевезення

Контейнерні поїзди між Китаєм та Україною найближчим часом можуть стати регулярними

Укрзалізниця готова приймати щомісяця п’ять і більше контейнерних поїздів з Китаю. Ба більше, незабаром такі поїзди можуть стати регулярними. Про це повідомляє видання Магістраль, посилаючись на інформацію, яку було оголошено залізничниками під час чергового засідання робочої групи з питань розвитку інтермодальних перевезень територією України за участі ключових учасників ринку контейнерних перевезень.

Зазначимо, що інтермодальні перевезення мають тенденцію до постійного зростання. Зацікавленість учасників ринку таких послуг в маршрутизації (укрупненні потоків) контейнерних перевезень дає змогу 60 % контейнерів перевозити у складі контейнерних поїздів.

За п’ять місяців 2020 р. перевезено 185 тис. 545 ДФЕ. Частка контейнерних перевезень у загальному обсязі перевезень вантажів залізничним транспортом становить 2,3 %, тоді як за відповідний період 2019 р. — 1,77 %.

Нагадаємо, 8 червня на філію “Ліски” у Києві прибув перший контейнерний потяг з Китаю. Відстань в 7 649 км поїзд подолав за 10 діб 5 годин 27 хв (маршрутна швидкість поїзда – 747,9 км  на добу), що на 35 діб менше, ніж якби контейнер доставляли морським шляхом. 16 червня з Китайського Уханя до Києва відправився другий прямий контейнерний поїзд.

Читайте також