Конкурс за право консультувати Укрзалізницю: з Deutshe bank змагатимуться 4 компанії
Міжнародні новини, Новини, Укрзалізниця

Конкурс за право консультувати Укрзалізницю: з Deutsche Bahn змагатимуться 4 компанії

В системі публічних закупівель ProZorro оприлюднили конкурсантів щодо права консультувати керівництво Укрзалізниці. За це право крім анонсованого раніше DB engeneering змагатиметься ще 4 компанії.

5 лютого Deutsche Bahn AG, DB engeneering та Укрзалізниця уклали меморандум про співпрацю взаєморозуміння щодо стратегічного співробітництва з метою удосконалення роботи Укрзалізниці на 3-річний строк.

Вже 7 лютого філія “Центр сервісного забезпечення” Публічного акціонерного товариства “Українська залізниця” оголосила конкурентний діалог (по суті конкурс) в системі ProZorro на консультаційні послуги з підвищення операційної ефективності. Орієнтовна вартість послуги 86 млн грн.

10 березня в системі опублікували перелік учасників:

Конкурс за право консультувати Укрзалізницю: з Deutshe bank змагатимуться 4 компанії

З документації наданої Deutshe bank engeneering для участі в конкурсі стало відомо, що у випадку перемоги консалтингові послуги від них буде надавати американська A.T. Kearney (Варшавський офіс). Остання має досвід консультування залізничних операторів в Німеччині, Канаді, Індії, Азербайджані, Казахстані та РФ.

Окрім Deutsche Bahn engeneering, на конкурс подалось 4 компанії: британська “Делойт” (Офіс у Києві), американська “Маккінзі і компанія” (Київ), американська “Бейн енд компані” (Київ) та німецька “Роланд Бергер стретедже консалтентс” (Київ).

Тепер тендерний комітет має розглянути пропозиції й кваліфікацію кожного, після чого відібрані конкурсанти проведуть торги на пониження. Раніше на брифінгу міністр інфраструктури Владислав Криклій говорив, що конкурс має завершитись у квітні.

«Стосовно Deutsche Bahn. Співпраця з ними ще не відбувається. Ми з ними в комунікації.Але, нагадаю у нас оголошено тендер на вибір консультанта і в разі якщо вони там переможуть в консорціумі або самостійно, тоді будемо більш тісно співпрацювати. Але поки що зарано про це говорити. У нас до середини квітня триває цей тендер» – заявив сьогодні під час брифінгу Криклій.

Читайте також