Керівництво Укрзалізниці розгляне перенесення терміну введення в дію нового Договору на перевезення вантажів - джерело
Новини, Тарифи, Укрзалізниця

Керівництво Укрзалізниці розгляне перенесення терміну введення в дію нового Договору на перевезення вантажів – джерело

Наразі керівництво компанії розглядає як зауваження від бізнесу щодо тексту Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом, так і обмірковує можливість перенесення терміну його введення в дію з урахуванням епідеміологічної та економічної ситуації в країні та світі. Повідомляє Rail.insider із посиланням на джерело у компанії. При цьому, у разі перенесення термінів, Укрзалізниця розраховуватиме на підтримку держави, як від власника, в особливо проблемних моментах, – зазначив співрозмовник Rail.insider.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниці доведеться внести корективи до свого плану закупівель через епідемію коронавірусу, аби першочергово забезпечити перевезення вантажів і мати достатньо коштів для фонду оплати праці. Наразі визначені критичні позиції на загальну суму приблизно 8 млрд грн, які необхідні для забезпечення перевізного процесу.

Нагадаємо, що АТ “Укрзалізниця” вже вчетверте намагається “проштовхнути” Договір у різних редакціях, але щоразу документ піддається жорсткій критиці з боку бізнесу. Це пов’язано із потребами Перевізника у збільшенні доходів від користування парком ЦТЛ.

Укрзалізниця вже почала “добровільно-примусову” кампанію з укладення нових Договорів у електронному вигляді та, посилаючись на п. 12.2. укладеного Договору і ст. 598, 651, 653 Цивільного кодексу України, повідомила про припинення (розірвання) Договору про надання послуг о 24:00:00 годині 31.03.2020.

Подальше замовлення послуг з 01.04.2020 можливе на умовах Договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.

Аналітиками Rail.insider проведено частковий та повний аналіз Договору на перевезення. Повний аналіз договору можна подивитись ТУТ.

Читайте також