Міжнародні новини, Новини

Канадські залізничні оператори оголосили про зменшення доходів через коронавірус

У другому кварталі два канадських залізничних оператори Canadian National (CN) та Canadian Pacific оголосили про падіння доходів на 19 та 12 % відповідно.

Так, доходи CN у другому кварталі (порівнюючи з другим кварталом 2019 року) упали на 750 млн канадських доларів (560 млн доларів США). Причиною стало зменшення обсягів вантажоперевезень через карантин.

Експлуатаційні витрати підприємства зросли на 6%. Проте операційні витрати зменшилися на 15% проти минулого року. Загалом, враховуючи такі показники, компанія була вимушена відправити 4 000 робітників у безоплатну відпустку.

Водночас Pacific Railway Ltd повідомила про падіння прибутку за другий квартал на 12,3% з тих  самих причин, що й Canadian National (CN) – карантинні заходи через пандемію коронавірусу.

Так, чистий дохід компанії впав до 635 млн доларів США, що менше на 89 млн доларів, ніж за аналогічний квартал попереднього року.

Нагадаємо, раніше Національне товариство залізниць Бельгії (SNCB) оголосило про збитки за перше півріччя розміром 290 мільйонів євро у 2020 році, замість раніше очікуваного прибутку в 108 мільйонів євро.

Читайте також