Оновлена Програма дій уряду передбачає оновлення 205 електровозів
Новини, Укрзалізниця

Кабінет Міністрів вивів зі складу правління Укрзалізниці Сергія Кушніра

На сьогоднішньому засіданні уряду ухвалено рішення вивести Сергія Кушніра зі складу правління Укрзалізниці. Про це повідомляє народний депутат України Олексій Гончаренко на власному телеграм-каналі.

Сергій Кушнір став членом правління у червні 2019 року. Тоді повідомлялось, що його завданням є вибудовування ефективної системи взаємодії з урядом, центральними, регіональними та місцевими органами влади. Зокрема, серед пріоритетних завдань – доопрацювання Закону України «Про залізничний транспорт» та схвалення його Верховною Радою України.

11 червня наглядова рада Укрзалізниці відсторонила від повноважень члена правління, відповідального за вантажні перевезення, Романа Веприцького та рекомендувала акціонеру — Кабінету Міністрів – звільнити його із займаної посади. Тоді ж наглядова рада рекомендувала уряду припинити повноваження Сергія Кушніра.

Додамо, що наприкінці червня ще двоє членів правління Ремігіуш Пашкевич і Манчін Целеєвський написали заяви на звільнення. Пашкевич перебував у складі правління УЗ з 5 липня 2016 року. Манчін Целеєвський перебував на посаді рік, з червня 2019.

Зауважимо, що 15 червня 2020 року Уряд ухвалив рішення скоротити чисельність правління Перевізника до 6 осіб (раніше було 8).