Іван Синяков став директором з управління персоналом та соціальної політики УЗ
Новини

Іван Синяков став директором з управління персоналом та соціальної політики УЗ

Іван Синяков очолив вертикаль управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця». Про це повідомляється на офіційному сайті Перевізника. Зазначається, що Синяков має 16-річний досвід управління людськими ресурсами та успішні кейси побудови HR-систем у компаніях зі штатом до 100 тис. осіб.

«HR-напрямок один з  важливих, адже професійне управління кадровими ресурсами сприятиме розвитку компанії та утвердження залізниці, як найбільшого роботодавця країни», – наголосив виконувач обов’язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За що буде відповідати в УЗ

Повідомляється, що ключовим завданням новопризначеного директора є забезпечення ефективного управління персоналом, зменшення відтоку висококваліфікованих фахівців та побудова ефективної стратегії розвитку HR-вертикалі.

Що ми знаемо про Івана Синякова

  • Іван Синяков закінчив у 1992 році Ківерцівський медичний коледж, а згодом, у 1997 році Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за спеціалізацією «Психологія». У 2006 році він пройшов програму PMD за спеціалізацією «Менеджмент організацій» у Міжнародному інституті менеджменту, а у 2018 році здобув ступінь МВА з ділового адміністрування у Київській школі економіки. Пройшов низку спеціалізованих програм з управління персоналом, лідерства, управління змінами, стратегічного та процесного менеджменту, управління та контролю за ризиками у Великій Британії, Німеччині, Бельгії, Люксембурзі тощо
  • З 2004 до 2007, а також у 2012 — 2014 рр. працював заступником генерального директора груп компаній «Контініум», яка нараховує понад 10 компаній (WOG, готельний комплекс Rixos, «Західна молочна група», «Клуб сиру», «Банк інвестицій та заощаджень» тощо).
  • Також у 2007 — 2012 рр. працював на керівних посадах ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» та у 1998 — 2003 — ЗАТ «Холдингова компанія «Бліц-Інформ».
  • З серпня 2014 року по січень 2019 року Іван Синяков обіймав посаду директора HR-департаменту та соціальної політики Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Читайте також