Громадська організація через суд домоглась відкриття кримінального провадження щодо Владислава Криклія
Новини, Порти

Громадська організація через суд домоглася відкриття кримінального провадження щодо Владислава Криклія

Вищий антикорупційний суд зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження щодо міністра інфраструктури Владислава Криклія щодо можливого зловживання ним владою. Про це повідомляє “Слово і діло” з посиланням на відповідну ухвалу, опубліковану в єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з текстом ухвали, громадська організація “Бердянський антикорупційний центр” 21 лютого 2020 року звернулася до НАБУ з повідомленням про можливе зловживання, вчинене колишнім міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, його заступником Юрієм Лавренюком, державним секретарем МІУ Андрієм Галущаком та нинішнім міністром Криклієм.

У заяві представники ГО вказали, що ці посадовці навмисно довели до банкрутства ДП “Бердянський морський торговельний порт”. Крім цього, у заяві є інформація про кримінальні злочини начальника Бердянського філіалу ДП “Адміністрація морських портів України”, службовців і його колишнього та нинішнього керівництва.

Проте в НАБУ ці свідчення в передбачений законом термін не внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань. У результаті громадська організація поскаржилася на бездіяльність правоохоронців до Антикорупційного суду, який 31 березня зобов’язав слідчих це виправити.

Нагадаємо, 6 березня Антикорупційний суд передав до управління агентства з розшуку активів 1000 піввагонів ТОВ “Юнісон груп”, якими з 2017 року користувалася філія “Рефрижераторна вагонна компанія” Укрзалізниці.

Читайте також