До Києва прибув перший поїзд з китайського міста Ухань
Новини, Перевезення

До Києва прибув перший поїзд з китайського міста Ухань

Сьогодні, 6 липня, на станцію Київ-Ліски прибув перший поїзд з міста Ухань провінції Хубей Китайської Народної Республіки. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

У складі поїзда перевезено 43 сорокафутових контейнери з сульфатом магнію, обладнанням, алюмінієвими рамами, одноразовими шприцами, флаконами ПЕТ, іншими виробами легкої промисловості. Маршрут поїзда проліг через території чотирьох країн і склав понад 9,5 тис. км.

«Прямі контейнерні поїзди з Китаю стають регулярним сервісом. Це вже другий поїзд, який привіз до України китайські товари. Розрахунковий час на подолання цієї відстані складає близько 15 діб. Це показник, який забезпечить конкуретність сухопутного маршруту перевезень китайського товару в Україну порівняно з іншими логістичними рішеннями. Плануємо, що поїзди з КНР курсуватимуть щотижнево з подальшим збільшенням періодичності. Раніше територією України залізничним транспортом здійснювалися лише транзитні перевезення вантажів у сполученні Китай – країни Західної Європи – Китай. Наразі ми розглядаємо ще низку нових маршрутів контейнерних поїздів», — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Нагадаємо, 8 червня на філію “Ліски” у Києві прибув перший контейнерний потяг з Китаю. Відстань в 7 649 км поїзд подолав за 10 діб 5 годин 27 хв (маршрутна швидкість поїзда-747,9 км / добу), що на 35 діб менше, ніж якби контейнер доставляли морським шляхом. 16 червня з Китайського Уханя до Києва відправився другий прямий контейнерний поїзд.

Читайте також