Новини, Новини бізнесу

Дніпроспецсталь висловила бажання брати участь у проєкті з локалізації виробництва електровозів

В ПАТ “Дніпроспецсталь“ заявляють, що компанія готова брати участь у проєкті щодо локалізації виробництва електровозів в Україні. Про це повідомляє пресслужба підприємства.

За словами начальника управління продажів Геннадія Редька, компанія готова виробляти вали електродвигунів, осьову заготовку й пружинну сталь.

“На жаль, це непоодинокий випадок, коли Україна виробляє закупівлі з Держбюджету товарів по імпорту при наявності вітчизняних виробників, Держзамовлення, які розміщуються на підприємствах українських національних виробників, можна порахувати на пальцях. І мене як керівника, який відповідає за завантаження виробництва нашого підприємства, не може залишати байдужим така ситуація. Дніпроспецсталь, як потенційний учасник проекту по локалізації виробництва електровозів готова запропонувати широку номенклатуру — вали електродвигунів, осьову заготовку, кола пружинної сталі 55С2А” ,- заявив він.

Нагадаємо, 4 травня УЗ почала процес відбору виробника 205 електровозів. Придбати планують:

  • 135 локомотивів змінного струму;
  • 50 локомотивів постійного струму:
  • 20 двосистемних локомотивів змінного/постійного струму (25 кВ / 3 кВ).

При цьому вказано, що виробник має підтвердити готовність щодо локалізації на мінімальному рівні 15% (бажано 25-30% чи вище) виробництва всіх електровозів в Україні з подальшим збільшенням рівня локалізації. В МІУ вже повідомили, що п’ять компаній зацікавилось проєктом.

Місцеві ж виробники вимагають документально встановити локалізацію на рівні 50%.

Читайте також