ДМЗ «Карпати» обговорює можливість виробництва кількох видів продукції для світових ринків
Новини

ДМЗ «Карпати» обговорює можливість виробництва кількох видів продукції для світових ринків

Дослідно-механічний завод «Карпати» веде переговори з низкою європейських підприємств щодо виробництва кількох видів продукції для ЄС і світового ринку. Про це повідомив директор ДМЗ «Карпати» Ростислав Гапатін в інтерв’ю GMK center.

Окрім того, він розповів про те, які нові види продукції підприємство освоїло за останній час.

“Минулого року ми побудували, ліцензували й запустили в експлуатацію колісно-роликовий цех, ефективність виробництва якого оцінюється в 16-18 колісних пар на зміну”, – сказав Гапатін.

Також торік завод спроєктував, отримав атестацію і запустив у виробництво вагон-платформу для великотоннажних контейнерів моделі 13-9589.

“Було отримано атестат «НДКТІ залізничного транспорту» (Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту) на право виконання деповського та капітального ремонтів та проведення ТО вантажних вагонів”, – додав директор ДМЗ «Карпати».

За словами Гапатіна, завод активно займається побудовою дослідних зразків моделей критого вагона, думпкара і цементовоза, які в березні поточного року мають стати на ходові й динамічні випробування.

Нагадаємо, у 2019 році ДПЗ «Карпати» випустив 1428 вантажних вагонів, що на 40% більше, ніж у 2018-му (1022 вагони).

Структура виробництва вантажних вагонів у 2019 року така:

  • піввагони – 403;
  • хопер-зерновози об’ємом 120 куб. м – 910;
  • хопер-зерновози об’ємом 104 куб. м – 98;
  • фітингові платформи – 17.

Основними замовниками продукції заводу виступили: «Кернел-Трейд», «Нібулон», «Агроград», «ЛНЗ «Плюс», « Кусто Агро» та ін.

Опитування

Стан технічної та комерційної придатності вантажних вагонів перевізника (УЗ).

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.