Держава може виділити 3,288 млрд грн Укрзалізниці
Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

Держава може виділити Укрзалізниці 3,288 млрд грн

Зараз в уряді опрацьовується та готується до подачі на розгляд Верховної Ради України внесення до загального фонду державного бюджету на 2021 рік нових бюджетних програм. Мова йде про програму оновлення рухомого складу для перевезення пасажирів, що передбачатиме виділення 3,288 млрд грн на закупівлю 100 пасажирських вагонів та програму «Модернізація залізничної інфраструктури» на суму 1,179 млрд грн. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак.

“Можливе виділення бюджетних коштів на оновлення пасажирського рухомого складу та модернізацію інфраструктури стане безпрецедентним проєктом в історії незалежної України та яскравим прикладом партнерства держави й головного перевізника країни”, – заявив Жмак.

Нагадаємо, що раніше заступник міністра фінансів Олександр Кава повідомив, що Міністерство фінансів уперше в історії України опрацьовує можливість бюджетного фінансування придбання нових пасажирських вагонів і розвитку пасажирської залізничної інфраструктури. Проте про конкретні суми не йшлося.

Читайте також